Şirketimizin her geçen yükselen grafiği ve yerleşen kurumsal kişiliği ile kimyasal hammadde sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Ana kimyasallarının ithalatı ve ihracatı ile yurtiçi satışını yapan firmamız, 2014 'te Çorlu fabrikamızdaki tesislerinde başladığı tekstil yardımcı kimyasalları üretimiyle de ürün çeşidini arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ross, ürün ve hizmet satışlarında müşterilerinden aldığı olumlu eleştirilerin anlamının ve sektöründe çok iyi bir konuma sahip olduğunun bilincindedir. Bu teveccühe layık olabilmek için, kendini sürekli yenileyen dinamik yapısı ve profesyonel kadrosu ile; çalışanların ve tedarikçilerin mutlak memnuniyetini sağlamak, satılan ürünlerde ve verilen hizmetlerde yüksek kaliteye ulaşmak, "Verimli", "Etkin" ve "Sürekli" hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanarak rekabet üstü bir firma konumuna gelmek ve faaliyet gösterilen tüm süreçlerde değerler ve sinerjiler oluşturarak , alanındaki gelişmelerin lider uygulayıcılığının ötesinde, "yaratıcısı" olmak misyonu doğrultusunda, "Kimyasal Hammadde" sektöründe büyümeye, hizmet vermeye sizinle birlikte devam edecektir.